Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii oferuje swoim przyszłym studentom naukę na wielu przyszłościowych kierunkach. Nasi studenci, którzy wybierają spośród hotelarstwa i gastronomii, zarządzania i marketingu w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji czy obsłudze ruchu turystycznego, z powodzeniem znajdują zatrudnienie już podczas studiów. Znając rozwijające się trendy i zainteresowania młodzieży uczelnia rokrocznie wychodzi do przyszłych studentów z nowościami, tak aby zapewnić im jak największy wybór oferowanych kierunków.

Poza wyżej wymienionymi kierunkami od nowego roku akademickiego oferuje także naukę na kierunku dietetyka oraz języki obce w turystyce, hotelarstwie i gastronomii. Studenci WSHiG na każdym kierunku mogą wybrać naukę aż 3 języków obcych spośród 9, które oferuje im uczelnia, m.in. angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, a nawet migowy.

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii od 26 lat cieszy się uznaniem maturzystów z całej Polski oraz zagranicy. Jest pierwszą uczelnią wyższą w Polsce, która oferowała tak rozległą wiedze z dziedziny turystyki i gastronomii. Specyficzna i unikatowa w swoim charakterze, rodzinna i pozwalająca rozwinąć skrzydła.

Czy wiesz, że...

Wybrani studenci WSHiG mieli okazję uczestniczyć w zeszłym roku w międzynarodowym konkursie kulinarnym organizowanym w Indiach. Ta niezwykła przygoda zaowocowała nowymi znajomościami oraz kontaktami z uczelniami z najdalszych zakątków świata.

W 2020 roku uczelnia wzbogaciła swój system nauczania o ofertę studiów MBA (Executive MBA) dla praktyków z dziedziny hotelarstwa.

UCZELNIA W LICZBACH:

1 kierunek
7 specjalności
do 5 000 studentów
Około 100 partnerów praktyk zagranicznych
55% wykładowców to praktycy biznesu