Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. Kazimiery Milanowskiej

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej powstała w 2005 roku. To pierwsza w Poznaniu niepubliczna uczelnia wyższa o profilu medycznym. We WSEiT studenci mogą realizować swoje talenty i pasje oraz przygotować się do udanego startu zawodowego. Proces ten możliwy jest dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnej bazie dydaktycznej.

Do najciekawszych kierunków, które można studiować na tej uczelni, należą: studia jednolite magisterskie z fizjoterapii rozszerzone o technika masażystę; studia licencjackie z kosmetologii rozszerzone o technika usług kosmetycznych; studia licencjackie z technik dentystycznych z rozszerzoną technologią CAD/CAM; studia licencjackie z higieny dentystycznej rozszerzone o technika elektroradiologa.

Misja WSEiT to źródło strategii rozwoju uczelni i jej podstawowych wartości, którymi są profesjonalizm, wiarygodność, skuteczność i zaangażowanie.

Czy wiesz, że...

Dzięki udziałowi w projekcie „Zintegrowany program rozwoju Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej” [POWR.03.05.00-00-Z010/18] finansowanym ze środków Unii Europejskiej studenci WSEiT mają niepowtarzalną szansę uzyskać dodatkowe kwalifikacje i umiejętności.

  • darmowe oryginalne kursy i szkolenia dla studentów Fizjoterapii i Kosmetologii m. in. Kinesiotaping, Masaż sportowy, Anatomia palpacyjna, Ocena funkcjonalna i rehabilitacja kończyny górnej u pacjenta po udarze mózgu, Elektroliza przedskórna, Zakładanie działalności gospodarczej, Anatomia w medycynie estetycznej, Całoroczne peelingi chemiczne oraz terapie fotodynamiczne, Masaże Wellness, Masaż antycellulitowy, Stylizacja rzęs
  • wizyty studyjne i zadania projektowe realizowane z pracodawcami
  • program studiów dostosowany do aktualnych potrzeb społeczno-gospodarczych
  • dodatkowe umiejętności i kompetencje
  • rozwój kompetencji i przygotowanie studentów do wejścia na rynek pracy.

UCZELNIA W LICZBACH:

2 wydziały Poznań i Szczecin
4 kierunki studia dyplomowe i 5 kierunków studia podyplomowe
1 098 studentów
4 koła naukowe