Mieszkania

Dach nad głową to podstawa, dlatego ogarnianie się w Poznaniu rozpocznij od znalezienia dobrego mieszkania! Przygotowaliśmy dla Ciebie spis kilku najaktywniejszych portali, na których z pewnością ogarniesz dobre lokum!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Transport

Kartony do mieszkania już wstawione? Ok, zatem teraz czas na ogarnięcie komunikacji miejskiej. Możesz korzystać z autobusów, tramwajów lub rowerów miejskich, wybór należy do Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dzieje się

Teraz już pozostanie tylko studiować... no i rzecz jasna cieszyć się ofertą kulturalną miasta! Zajrzyj na zebrane przez nas portale i zobacz, co jest grane na mieście!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PEKA

Niezbędnik każdego, kto korzysta z komunikacji miejskiej. Osobom studiującym przysługuje dodatkowa zniżka! Szczegóły sprawdź na www.peka.poznan.pl

MPK

Aktualne rozkłady jazdy autobusów i tramwajów, a także ważne komunikaty znajdziesz zawsze na www.mpk.poznan.pl/rozklad-jazdy

JAK DOJADĘ

Chcesz sprawdzić rozkład w telefonie? Koniecznie zainstaluj aplikację Jak Dojadę lub wejdź na www.jakdojade.pl ! Pamiętaj jednak, że najaktualniejsze informacje znajdziesz zawsze bezpośrednio na stronie MPK.

NEXT BIKE

Wolisz jeździć po mieście rowerem? Skorzystaj zatem z lokalnych stacji rowerowych! Zarejestruj się na https://nextbike.pl/miasta/poznanski-rower-miejski i weź rower ze stacji znajdującej się najbliżej Ciebie!