Jarosław Kałasz, Marek Maj

Pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska).
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Edgar Hein

Radiowiec, prezenter, animator kultury niezależnej, nauczyciel i marzyciel. Przyjechał z małej wsi wiedząc, że każdemu człowiekowi należy się szacunek.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Renata Marcinowska

Pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, do stolicy Wielkopolski przyjechała na studia, jednak gwarę poznańską zna od małego. Uwielbia gotować, poznawać nowe smaki i odkrywać regionalne produkty, dlatego Poznań tak ją oczarował.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Maciej Mazurek

Grafik, bloger, mąż i tata. Bloguje od stycznia 2009 roku. Zbudował ciekawą społeczność wokół blogów: zuchrysuje.pl i zuchpisze.pl, a teraz na ZUCH.media - połączeniu obu blogów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dorota Indycka

Studiowała Kulturoznawstwo na Wydziale Nauk Społecznych i Zarządzanie na Wydziale Prawa i Administracji na UAM. Jej wielką miłością jest kuchnia. Połączyła ją z wiedzą na temat zarządzania, zdobytą na studiach - tak powstał blog Kuchenne Szaleństwa.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Agnieszka Rojewska

Można śmiało powiedzieć, że od 2009 roku jej życie usłane jest ziarnami kawy. Wcześniej pracowała w jednej z sieciówek. Zawsze jednak ciągnęło ją w stronę indywidualizmu i chęć odskoczni w inną galaktykę.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Michał Gramacki

Manager kultury, producent, wykładowca akademicki, działacz społeczny. Inicjator i opiekun kierunku studiów Produkcja filmowa w Collegium da Vinci. Były współpracownik Konsulatów w USA (Los Angeles) i w Australii (Sydney).
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Magdalena Nowaczyk

Wirtuozka biotechnologii z muzyczną duszą i rękoma terapeutki, która swoje naukowe pasje realizuje w Poznaniu jako pracownik naukowy Instytutu Genetyki Człowieka PAN. Pracuje nad komórkami, które w przyszłości mają regenerować serce pozawałowe.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kamil Biegański

Właściciel agencji mome.pl zajmującej się produkcją filmów promocyjnych oraz animacji. Od 15 lat związany z produkcją filmową. Autor wielu obrazów viralowych oglądanych przez miliony internautów, najpopularniejsze z nich to World Youth Day oraz Happy Poznań.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Qpony.pl, czyli Tomasz Jabłoński, Marcin Lenkiewicz i Krzysztof Łuczak

Twórcy aplikacji do pobierania kuponów zniżkowych. Zaczynali od rozdawania rabatów przy Moście Teatralnym w Poznaniu, a w ciągu 3 lat rozprowadzili ponad 3.000.000 katalogów zniżkowych w 20 miastach w Polsce. Z czasem konwencjonalny sposób dostarczania rabatów zamienili na aplikację mobilną, którą pobrało już 250.000 osób.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Daga Gregorowicz

Kolorowa, energetyczna i nietuzinkowa. Laureatka Fryderyka i stypendystka Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Zaskoczy Cię unikalnym połączeniem świata muzyki, geografii i umiejętności managerskich.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jakub Sobczak

Poznaj chłopaka, który potrafi!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Tomek Czapliński

Partner Zarządzający w SpeedUp Venture Capital Group
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ