Prowadzący webinary

30.11.2020

 

Poznań przyciąga! Nasze webinary trwają i przyciągają coraz więcej maturzystów! Cieszymy się, że jesteście z nami. Mamy nadzieję, że tegoroczna formuła programu przypadła Wam do gustu i każdy znajdzie powód, który przyciągnie go na najlepsze poznańskie uczelnie.

Poznajcie bliżej naszych wspaniałych prowadzących:

Paula Borowska

Studentka filologii polskiej, a z zamiłowania – dziennikarka. Dziennikarski świat poznawała, pracując w studenckim Radiu Afera, a później dzięki lokalnej telewizji WTK, gdzie pracuje obecnie, jako reporterka. Zawodowo interesuje się lokalnymi sprawami miasta, a wolnej chwili lubi poczytać dobrą książkę lub wybrać się do kina, czy teatru.

Marek Mackiewicz

Student czwartego roku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym. Doskonale wie, jak oczarować widownię! Od zawsze pasjonuje go muzyka, gra na wielu instrumentach i uwielbia wystąpienia publiczne. Do tego jest zapalonym sportowcem i duszą towarzystwa. Poznaniak z krwi i kości, który zna miasto, jak własną kieszeń!

Wirginia Przepióra

Posiadatrzy tytuły zawodowo-akademickie, które otrzymała na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie jest na ostatnim roku, który niebawem pozwoli jej podejść do czwartej obrony. Od 1,5 roku pracuje na stanowisku business analyst dla jednej z poznańskich agencji marketingowych. W pracy zajmuje się różnego typu danymi ilościowymi, przygotowuje raporty, buduje strategie dla klientów oraz wdraża i usprawnia procesy organizacyjno-biznesowe. W wolnym czasie bawi się ze swoimi ukochanymi kotami :)